تشک طبی رویال

تشک طبی رویال

تشک رویال

تشک طبی

از جمله دلایل علاقه مردم به خرید تشک طبی ترس از بروز بیمارهای عضلانی و استقامتی همچون دیسک کمر است. به عبارت دیگر، برخی معتقدند که فلسفه استفاده از تشک های طبی، به اندیشه حمایت از ستون فقرات در هنگام خواب مربوط می شود؛و به همین دلیل، بر این باورند که با استفاده از تشک طبی، در مقابل بروز بیماریهای عضلانی به خصوص کمر درد و دیسک کمر پیشگیری کنند. حمایت کافی از ستون فقرات به خصوص برای کسانی که تحت عمل جراحی دیسک کمر قرار گرفته اند بسیار اهمیت می یابد.
دلیل این گرایش به تشک طبی را می توان در نوع محتویات مورد استفاده در درون تشک جستجو کرد. به طور کلی محتویات تشک طبی عمدتاً از اسفنج و پنبه تشکیل شده است و به همین دلیل می تواند از گرفتگی عضلات بر روی تشک طبی جلوگیری کند. دیگر ویژگی های بارز تشک طبی، سفتی آن و برخوداری از سطحی صاف و یکدست است. به طوریکه قرار گرفتن بدن در یک وضعیت ثابت را موجب می شود؛ همچنین به دلیل عدم ایجاد فاصله بین مهره های کمر، به عنوان تشک مناسب گودی کمر در نظر گرفته می شود
تشك رويال
 

تشک طبی- فنری

در کنار کسانی که به دلیل مشکلات عضلانی و به تجویز پزشک از تشک طبی استفاده می کنند، افراد دیگری نیز هستند که به استفاده از تشک های طبی تمایل دارند. منتها ترجیح می دهند که تشک مورد استفاده علاوه بر برخورداری از ویژگی های تشک طبی، از انعطاف پذیری بیشتری برخوردار باشد؛ تشک طبی- فنری برای پاسخگویی به نیاز این افراد تولید شده اند. در تولید تشک طبی- فنری تلاش شده است که علاوه بر رعایت موارد طبی، از چندین فنر برای نگه داشتن جرم بدن استفاده می شود. سفتی سطح تشک طبی- فنری نیز مزیتی است که از خواب رفتن عضلات جلوگیری کرده و عمدتاً برای افرادی که مدت زیادی را در تخت خواب سپری می کنند سفارش می شود.
.